پاورپوینت آشنایی با انواع ماهی های خاویار

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات18حجم2726/577 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته شیلات در قالب 18 اسلايد و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش بيولوژي : ماهيان خاوياري در دريا زندگي مي كنند و براي تخم ريزي به رودخاپاورپوینت آشنایی با انواع ماهی های خاویار|42092863|dis|پاورپوینت ماهی خاویار,پاورپوینت ماهیان خاویاری ,دانلود پاورپوینت ماهی خاویار,پاورپوینت درباره ماهی خاویار
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت آشنایی با انواع ماهی های خاویار آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات18حجم2726/577 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود جهت رشته شیلات در قالب 18 اسلايد و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


بيولوژي : ماهيان خاوياري در دريا زندگي مي كنند و براي تخم ريزي به رودخانه ها مهاجرت مي كنند ، البته بعضي از نمونه ها همواره در رودخانه ها بسر مي برند مثل ماهي استـرليـاد با نام علـمي Acipenser ruthenus كه همـواره در رودخانـه ها زنـدگي مي كننـد .
عده اي از اين ماهيان در پائيز و عده اي در بهار مهاجرت مي كنند ، آن دسته اي كه در پائيز مهاجرت مي كنند زمستان را در رودخانه ها سپري مي كنند . در فصل بهار در حدود درجه حرارت 21 درجه سانتيگراد فصل تخم ريزي شروع مي شود . البته در بين ماهيان تغييراتي ديده مي شود مثلاً تاس ماهي حدود 18 درجه سانتيگراد و اوزون برون حدود 22 درجه سانتيگراد تخم ريزي را آغاز مي كنند .

فهرست مطالب
انواع ماهيان خاوياري ايران
بيولوژي
سن بلوغ
پارو پوزه آمريکايي


"

مطالب دیگر:
📂سس ها و تزئين کننده هاي سالاد📂سطوح مديريت استرت‍‍ژيك📂سفارشهای عمومی برا ی تغذیه در ماه مبارک رمضان📂سفر إيماني در مراحل خلقت إنسان📂سفر در گرما و مراقبت از گرمازدگی و چگونگی پیشگیری و برخورد با آن📂سفره های آب زیرزمینی📂سقط جنین📂سقط جنين قانوني📂سقوط آزاد📂سکنجبین📂سل در کودکان📂سلامت جسمانی و پیشگیری از آسیب های احتمالی📂سلامت دهان وجامعه📂سلامت دهان📂سلامت شير از توليد تا مصرف و اهميت تغذيه ای آن📂سلامت و بیماری📂سلامت📂سلامتی بهداشت و عوامل موثر بر سلامتی📂سلسله مباحث رابطه انسان، محیط، و توسعه📂سلسله مراتب قرارداد📂سلف📂سلوك خردمندانه📂سلول های پروکاریوتی📂سم شنا سی صنعتی📂سم شناسی و آشنایی با فلزات سنگین